admin data 20.05.2012, o 19:27 (UTC)

W środę 16. maja nasz proboszcz ksiądz Henryk Rabenda obchodził 25 rocznicę święceń kapłańskich. Najważniejszym akcentem była uroczysta Msza Święta. Odprawił ją sam jubilat w asyście ks. Prałata Józefa Franelaka oraz ks. Marka Szumilasa. Uroczystość połączona była ze świętem patrona parafii św. Andrzeja Boboli. Na Mszy Św. oprócz rzeszy wiernych nie mogło zabraknąć wszystkich asyst naszej parafii, Ochotniczej Straży Pożarnej, Chóru parafialnego, dzieci pierwszokomunijnych, delegacji mieszkańców Delfiny, Lipnika, obecni również byli radni z naszej wsi. Homilię w tym dniu wygłosił ks. Prałat Marian Stochniałek, emerytowany proboszcz wieluńskiej kolegiaty.

18. kolejka B klasy
admin data 08.05.2012, o 12:39 (UTC)

To był maj pachniała saska kępa...a na boisko w Radoszewicach wyszli piłkarze Zagłębia Lipnik, którzy podejmowali KS Radoszewice. Zespół prowadzony przez Marcina Jamińskiego i Sławomira Kułaka pokonał naszą drużynę 1:0...

17. kolejka B klasy
admin data 04.05.2012, o 15:38 (UTC)

Piłkarska majówka w pełni. 29. kwietnia mecz z Ożegowem, a wczoraj tj. 3. maja pojedynek z drużyną z Dubidz. Pojedynek z którego wróciliśmy z tarczą! Zagłębie Lipnik po bramce Artura Tyki pokonało miejscowy GKS 1:0. Mecz do końca pierwszej połowy to dominacja zespołu z Dubidz, większość czasu spędzili oni na naszej połowie.

I Gminne Święto Straży 2012
admin data 04.05.2012, o 13:02 (UTC)

Po raz pierwszy w tym roku z inicjatywy władz lokalnych i zarządu gminnego OSP odbyły się wspólne obchody, przypadającego na 4 maja Święta Św. Floriana - patrona strażaków. W Siemkowicach stawiły się wszystkie jednostki OSP z naszej gminy: Siemkowice, Radoszewice, Laski, Ożegów, Mokre oraz Lipnik z Prezesem Dariuszem Krężlem na czele.

16. kolejka B klasy
admin data 04.05.2012, o 10:22 (UTC)

Spotkania piłki nożnej pomiędzy drużynami z naszej gminy budzą duże zainteresowanie nie tylko ze strony kibiców i opinii publicznej ale również samych zainteresowanych drużyn. Tak również było w ubiegłą niedzielę. Na boisku sportowym w Radoszewicach w ramach 16. kolejki odbył się mecz pomiędzy drużynami Lipnika i Ożegowa. Znajdujący się blisko podium tabeli Zryw, pomimo kilku słabszych spotkań był pretendentem do zdobycia 3 punktów w niedzielnym meczu. Jednak piłkarze Zagłębia tak łatwo skóry nie chcieli sprzedać...

15. kolejka B klasy
admin data 24.04.2012, o 21:49 (UTC)

Zagłębie Lipnik pokonało zespół Rolnika Skąpa 3:1 w rewanżowym spotkaniu sieradzkiej B klasy grupy I. W pierwszym spotkaniu tych drużyn wynik był zgoła inny ponieważ Zagłębie przegrało na jesień 1:6 Mała rehabilitacja naszego zespołu za ta porażkę, poprawiła nastroje w drużynie. Zawodnicy Zagłębia od pierwszej minuty ruszyli do ataku co dało prowadzenie już w 3. minucie, a listę strzelców otworzył Jacek Rabenda, który huknął jak z armaty po podaniu Artura Tyki. Nie upłynęły dwie minuty, a piłkę do siatki wbił Artur, nasi kibice nie posiadali się z radości z tak pięknie rozpoczętego spotkania, lecz emocje ugasił sędzia Pastusiak, który bramki nie uznał gdyż Artur był na pozycji spalonej. Ale to nic ponieważ gra naszego napastnika dawała nadzieje na strzelenie pierwszego gola w barwach naszego klubu,a była to tylko kwestia czasu.