- nasze miejsce w internecie!

17. kolejka B klasy

GKS Dubidze vs. Zagłębie Lipnik  czyli 17. kolejka B klasy
dodano: 04.05.2012 godz. 17:30

Piłkarska majówka w pełni. 29. kwietnia mecz z Ożegowem, a wczoraj tj. 3. maja pojedynek z drużyną z Dubidz. Pojedynek z którego wróciliśmy z tarczą! Zagłębie Lipnik po bramce Artura Tyki pokonało miejscowy GKS 1:0. Mecz do końca pierwszej połowy to dominacja zespołu z Dubidz, większość czasu spędzili oni na naszej połowie. Jednak nasza bramka zamurowana była przez Mateusza Knopa, który dwoił i troił się by piłka nie przekroczyła linii bramkowej. A robił to z wymiernym skutkiem. Nasi napastnicy również nie próżnowali po drugiej stronie boiska, lecz bramkarz GKSu skutecznie 'rzucał się w nogi' naszych zawodników. W II połowie spotkania za wyraźnie zmęczonego Kamila Pawlickiego wszedł Paweł Ogrodniczak. Nie była to jedyna zmiana w naszej drużynie. Zmianie uległa również gra naszego zespołu, było więcej akcji ofensywnych oraz komunikacja między obrońcami polepszyła się. Kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki miał Marcin Przydacz. Po jednym z indywidualnych 'wyjść' naszego napastnika piłka trafiła w słupek! Za kilka minut Artur Tyka próbował przelobować golkipera Dubidz jednak z miernym skutkiem. Aż do 92 minuty gdzie w ostatniej akcji tego spotkania świetnie za ostatni mecz zrehabilitował się wcześniej wspomniany Artur, który pięknym uderzeniem zapewnia nam zwycięstwo w meczu 17. kolejki! Radość w drużynie była 'dzika', doszło do tego, że sędzia Michalski musiał przywołać naszych piłkarzy aby Ci wrócili na boisko kontynuować spotkanie. Lecz po rozpoczęciu gry od środka boiska zabrzmiał gwizdek kończący spotkanie GKS Dubidze - LKS Zagłębie Lipnik z wynikiem 0:1 !!! A już w najbliższą niedzielę wielki pojedynek sąsiedzki - LKS ZAGŁĘBIE LIPNIK vs. KS RADOSZEWICE !!!