lipnikcity.pl.tl
- nasze miejsce w internecie!

WYNIKI WYBRÓW SAMORZĄDOWYCH!

Za nami gorąca kampania wyborcza i równie gorące głosowanie.
Poniżej wyniki głosowania w naszym obwodzie wyborczym nr 3, który zlokalizowany był w Publicznej Szkole Podstawowej:


Wyniki wyborów na Wójta Gminy Siemkowice w naszym obwodzie w Lipniku:

Zofia Kotynia - 511 głosów
Jacek Różański - 100 głosów
Renata Włodarczyk - 115 głosów

Wyniki wyborów na Wójta Gminy Siemkowice w skali całej Gminy:

Zofia Kotynia - 1614 głosów tj. 61,32 %
Jacek Różański - 412 głosów tj. 15,65 %
Renata Włodarczyk - 606 głosów tj. 23,02 %


Kandydaci do Rady Gminy w okręgu nr 9:

Marianna JENDRASZCZYK - 102 głosy
Damian GLEŃ - 40 głosów
Jarosław MORYŃ - 68 głosów


Kandydaci do Rady Gminy w okręgu 10:

Henryk JANECKI - 116 głosów
Jarosław GASIECKI - 56 głosów

Kandydaci do Rady Gminy w okręgu 11:

Marek KRUK - 93 głosy
Józef MIROWSKI - 59 głosów
Dariusz TRZCINA - 60 głosów

Wyniki głosowania do Rady Powiatu Pajęczańskiego w naszym obwodzie:

Lista nr 1 - Komitet Wyborczy PSL

Tadeusz Ślusarek - 304 głosy
Wiesława Borczyk - 2 głosy
Agnieszka Brzezowska - 6 głosów
Mariusz Mielczarek - 2 głosy
Barbara Rabenda - 34 głosy
Janusz Włodarczyk - 6 głosów

Lista nr 3 - KW Prawo i Sprawiedliwość

Łukasz Gaik - 1 głos
Bogusław Wrona - 1 głos
Sabina Rogalewicz - 13 głosów
Renata Włodarczyk - 10 głosów
Elżbieta Przydacz - 82 głosy
Paweł Nowak - 3 głosy

Lista nr 4 - KW Platforma Obywatelska

Jadwiga Knop - 12 głosów
Arkadiusz Beśka - 13 głosów
Grzegorz Mielczarek - 0
Beata Pietruszka - 0
Michał Kostarczyk - 1 głos
Renata Ścigała - 6 głosów

Lista nr 6 - KKW SLD Lewica Razem

Robert Kasielski - 10 głosów
Paweł Szkopiak - 7 głosów
Jolanta Pająk - 3 głosy
Mirosław Kucharczyk - 0
Ilona Szczepanik - 3 głosy
Jolanta Podgórniak - 5 głosów

Lista nr 7 - KW Nowa Prawica - Janusza Korwin - Mikke

Justyna Foltyńska - 3 głosy
Dariusz Krężel - 21 głosów
Marian Kuśmierek - 0
Maciej Panek - 0
Małgorzata Bednarek - 0
Jolanta Galec - 0

Lista nr 13 - KW Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Pajęczańskiej

Jacek Różański - 40 głosów
Wioletta Jędrysiak - 14 głosów
Małgorzata Konieczka - 0
Agnieszka Dubińska - 1 głos
Zbigniew Borek - 1 głos
Rafał Bednarek - 4 głosy

Lista nr 14 - KW Stowarzyszenia "Mamy Pomysł"

Krzysztof Gasiecki - 29 głosów
Bożena Okolewska - 5 głosów
Agata Dusza - 0

 

stat4u

Obecnie na stronie: