lipnikcity.pl.tl
- nasze miejsce w internecie!

R-GOL Liga

R-GOL liga odsłona jesienna!

Drużyna S.M.L. SQUAD po awansie z pierwszego miejsca II ligi, rozpoczyna nowy sezon w I lidze - częstochowskiej ligi piłkarskiej szóstek. Wszelkie informacje związane ze startami drużyny SMLu można znaleść na stronie my6aside.pl, a najciekawsze spotkania również na lipnikcity;)

Poczynania drużyny S.M.L. można śledzić w zakładce II LIGA na stronie my6aside.pl

R-GOL Liga
dodano 29-03-2011 godz.22:10

Ruszyła rudna wiosenna częstochowskiej ligi piłkarskiej szóstek w Częstochowie - R-GOL Liga. Spotkania odbywają się na nowo powstałym boisku przy Technicznych Zakładach Naukowych (TZN) przy ulicy Jasnogórskiej (boisko znajduje się od strony ulicy Jana Pawła).  Organizatorem ligi jest firma "My6aside". Każdy mecz trwa dwie połowy po 25 minut, a sędzia może go przedłużyć maksymalnie do 60 minut. Drużyna występuje w 6 osobowym składzie, a do zawodów drużyna możne zgłosić max. 15 zawodników.
          Po raz pierwszy do udziału w lidze zgłosiliśmy nasz zespół, który występuje pod nazwą:

S.M.L. Squad

W jego skład wchodzi 13 zawodników z naszego terenu, gdyż migracje zarobkowe oraz studia stacjonarne poszczególnych zawodników z Lipnika uniemożliwiają im grę w naszej drużynie. W R-GOL Lidze występują zatem: