lipnikcity.pl.tl
- nasze miejsce w internecie!

Trębaczew vs. Lipnik

dodano: 24.10.2011 godz. 21:25

Na gole podczas tego spotkania musieliśmy czekać do 2. połowy. Jak to zwykło bywać nasza drużyna pierwszą połowę przeważała, Wiktor na naszej bramce można powiedzieć, że się nudził! Zagłębie miało wiele dogodnich akcji do objęcia prowadzenia w tym meczu (nie chcę już nawet wspominać o tych 3. słupkach i jednej poprzeczce!!!) wrrrr... ale piłka nie raczyła wpaść do bramki gospodarzy. Druga połowa zaczęła się sennie, nie składnie, co wykorzystał Trębaczew. Wynik meczu 2:0. Szkoda, bo jak by to powiedział obywatel M. kolejny "dobry mecz" w wykonaniu naszego zespołu...ale w piłce liczą się bramki. Sami zawodnicy Trębaczewa uważali, że to my powinniśmy wygrać, gdyż jakby nie patrzeć byliśmy lepsi...no ale cóż 3 pkt jak były na naszym koncie tak są. A za tydzień KS Kraszkowice.