lipnikcity.pl.tl
- nasze miejsce w internecie!

Przedostatnia kolejka...

dodano: 01.11.2011 godz. 13:25

U schyłku rundy jesiennej sieradzkiej B klasy Zagłębie podejmowało u siebie drużynę z Kraszkowic. Pierwsze 45 minut spotkania (jak już nas chłopaki przyzwyczaili do tego) pod nasze dyktando. "Zgrabne", dokładne zagrania i po kilku minutach, ku zdumieniu wszystkich, prowadzenie 2:0 i tak do przerwy. A po przerwie standard. Kilka minut i wynik zmienia się na 2:3. Najbardziej zabolały stracone 2 bramki w 2 minuty:( Mieliśmy dużo 100% sytuacji do zmiany wyniku, ale gra już nie układała się po naszej myśli. Z meczu, który mógł się dobrze skończyć, zrobiło się nieszczęście...ale spoko spoko, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło;) Ostatni mecz gramy na wyjeździe z drużyną Oriona Olewin.